Kareivonių pažintinis takas Stankevičių miške

  • Parkas
  • Lazdijų r. sav.,. Kapčiamiesčio sen. Kareivonių km. , Koordinatės: 54.002784, 23.629360

Reikia daugiau informacijos? Susisiekite.

Lazdijų rajone, netoli Kareivonių kaimo, vidury miško yra įsikūrusi pažintinė poilsiavietė.
Atsidūrę ten pasijusite tarsi visai kitam pasaulyje. Tik tu ir gamta. Nėra jokių rūpesčių, nereikia niekur skubėti. Gali stovėti ir grožėtis gamtos vaizdais. Takai, takeliai kviečia pasivaikščioti. Palanga nueinant. Štai medinės skulptūros, vaizduojančios gyvūnus. Tik nesupainiokit su tikraisiais šio miško gyventojais. Galite sutikti ir jų. Žiūrėkite lapė skuodžia iš medžioklės. Tylą perskrodžia genio stuksenimas: tuk – tuk, tuk – tuk. Norisi pamatyti šį gražuolį ir pasuki iš takelio. O ten svyra mėlynių šakelės, valgyk kiek telpa. Jeigu turi kraitelę ir namo parsiveši. Kartais pro medžių šakas prasiskverbia saulės spindulys, paliečia veidą ir dingsta.

Kitas takelis atveda prie Bedugnio ežero, kuris pelkėja. Čia reikia būti atsargiems. Kitas takelis. Vėl staigmena. Vidury miško iš po medžių tankmės išnyra dar vienas ežeras: raibuliuojantis Ragažėlės ežeras.

Ši poilsiavietė tarsi neįminta mįslė. Vis klausi savęs, o kas toliau, kur dar nuves šie takai, takeliai. Gal ir jūs mėgstate paklaidžioti? Atvažiuokit. Nenusivilsite.

Atgal į sąrašą
Šrifto dydis