Pamerkių rekreacinė poilsiavietė

  • Parkas
  • Varėnos r. sav., Matuizų sen., Pamerkių km. , Koordinatės: 54.3217549, 24.7127162

Reikia daugiau informacijos? Susisiekite.

Norite papramogauti su vaikais. Bet ne mieste, ne zoologijos sode, ne kavinėje, ne „Akropoly“, o gamtos prieglobstyje. Tada jums būtinai reikia vykti į Varėnos rajoną Pamerkių kaimą. Vaikai tikrai bus sužavėti, ras ką veikti.

Pamerkiuose jus pasitiks du linksmi mediniai berniukai su kepuraitėmis ir sušuks „Sveiki atvykę“. Nuotaika, jeigu ir toli keliavote tuoj pasitaisys. Nuovargio kaip nebūta. O pravažiuoti parko neįmanoma. Jis įsikūręs prie pat judraus vieškelio.

Kol jūs dar žvalgysitės, vaikai jau bus nudūmę prie skulptūrų, pasisveikinę su ožkyte, kuri taip meiliai žvelgia į juos, o gal jau spėję ir paglostyti. Susidomėję žvelgs į voveraitę darbštuolėlę, kuri letenėlėse laiko kankorėžį. O nykštukas su armonikėle gros pačią gražiausią dainelę. Vaikus pasitiks ir kiti pasakų personažai su nuostabiai linksmais veideliais. Gerų emocijų įkraus visai dienai. Ačiū ir pagarba skulptūrėlių meistrams!

Vaikai. Jie jau straksi mediniais takeliais, supasi, sūpynės kyla vis aukštyn, lipa lipynėse, žaidžia nameliuose. Pamiršo net „aipadus“. Paviliojo gamta. Netikite? Atvažiuokit!

Atgal į sąrašą
Šrifto dydis