fbpx

Naktinis pėsčiųjų žygis „Šešuvies slėnio istorijos“

2020-08-12

Po truputį trumpėjanti diena ir vis blyškesnis saulės žvilgsnis primena apie artėjantį rudenį. Norintys gūdžiais rudens ir žiemos vakarais vasarą prisiminti kaip turiningai praleistą laiką kviečiami rugpjūčio 15 d. į naktinį žygį po Pašešuvio kraštovaizdžio draustinį Raseinių rajone. Šešuvies upės slėnis įspūdinga vieta, kurioje kaip niekur kitur atsiskleidžia reljefo ir gamtos grožis. Siūlome išbandyti keliavimą nakties migla apgaubtomis pievomis, lauko keliukais. Žygio metu aplankysime Pašešuvio dvarelį, Kairiškės dvarvietę, Molavėnų archeologinį kompleksą, Skirtino akmenį, Trepėnėlių senkapį, Lietuvos partizanų žūties vietą.

Numatoma žygio trukmė apie 4 val., atstumas 13 km.

Rugpjūčio 15 d. nuo 20:30 val. dalyviai renkasi automobilių stovėjimo aikštelėje prie Molavėnų archeologinio komplekso (važiuojant per Pašešuvio gyvenvietę) 428705, 6146490 (LKS).

Numatoma žygio pradžia 21:00 val.

Renginys įvyks nepaisant oro sąlygų, todėl būkite tam pasirengę. Tam, kad praleistas laikas būtų malonus, rekomenduojama su savimi turėti puodelį arbatai, lengvų užkandžių, gėrimų, avėti neperšlampamus batus ir dėvėti šiltus drabužius! Kelionei palengvinti galima pasiimti ėjimo lazdas. Kiekvienas žygio dalyvis atsako už savo sveikatą ir daiktų saugumą. Jei žygio dalyviui yra mažiau nei 18 metų, jis gali dalyvauti tik lydimas suaugusio asmens, kuris prisiima visą atsakomybę už nepilnametį. Tėveliai, kurie planuoja kartu su mažaisiais leistis į žygį, turėtų atsižvelgti į tai, jog vaikams iki 7 metų maršrutas gali būti kiek per sudėtingas.

Žygio dalyvio mokestis – 2 Eur.

Išankstinė registracija iki rugpjūčio 14 d. tel. 8-61413399, el. paštas: dubysosrp@gmail.com, facebook paskyroje. Dalyvių skaičius ribotas.

Šrifto dydis